Політика повернення

Інтернет-магазин ДекорТрейд діє на підставі та згідно з законом про захист прав споживачів, який надає можливість повернути товар протягом 14 днів з дня покупки. Оскільки ми доставляємо товари по всій Україні, 14 календарних днів вважається з дня фактичного отримання товару на пошті або з дня доставки. Для цього необхідно мати поштову накладну, де зазначено дату видачі посилки. Відповідно до статті 9 «Закону про захист прав споживача», покупець має право обміняти або повернути придбаний товар протягом 14 календарних днів після покупки за дотриманням таких умов.

Обміну та поверненню не підлягають товари, встановлені як товари належної якості які не підлягають поверненню та обміну:

  • Тканини, тюль, мереживо, стрічки, килими, килимові покриви та інші метражні вироби, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).

Умови повернення

  • Товар має бути повернений у невикористаному стані з оригінальним упакуванням;
  • Разом з товаром обов’язково необхідно пред’явити чек або інший документ, що свідчить про придбання товару;
  • Експлуатаційні властивості товару мають бути збережені повною мірою.

У разі порушення вищезазначених умов інтернет-магазин ДекорТрейд залишає за собою право відмовити у задоволенні вимог покупця.

Якщо у Вас виникли рекламаційні випадки, необхідно надіслати на електронну адресу [email protected]: фото виробу, фото пошкодженого елемента та інформацію з номером замовлення.

0